kira için Kizilcahamam (Ankara) emlak fiyatları

Kizilcahamam ilçesinde, Ankara ilindeki kiralık gayrimenkullerin fiyatları. son aylarda ciddi şekilde artmış. Bu ildeki kira fiyatlarında ciddi bir artış var.

1.897 TL
Ortalama fiyat son 6 ay
33,33 TL
Fiyat/metrekare son 6 ay
Ortalama fiyat m2

Son 6 ayda Kizilcahamam ilçesindeki metrekare fiyatı ciddi şekilde arttı. Kasım ayında metrekare için ortalama fiyat . Sonraki ayda metrekare fiyatı fiyatına kadar ciddi şekilde arttı. Bu iki aydaki (Ocak, Şubat) fiyatlar % 2147483647 ciddi şekilde arttı. Son iki ayda önceki dört aya göre metrekare fiyatı ciddi şekilde % 388 arttı. Mart, ve Nisan aylarında yapılan araştırmalara göre metrekare fiyatı 8,5 TL rakamından 33 TL rakamına gitti.

Ortalama fiyat

Son 6 ayda Kizilcahamam (ilçe) fiyatları ciddi şekilde arttı. Örnek verdiğimiz Kasım ayında ortalama fiyat: . Aralık ayı boyunca fiyat rakamına kadar ciddi bir yükseliş gösterdi. Bu (Ocak, Şubat) 2 ayları boyunca önceki 2 aya göre fiyatın rakamından 899 TL rakamına kadar ortalama bir yükselişi oldu. Son dört değerlerin ve son iki ayın analizine göre ortalama fiyat son iki ayda %433 ciddi şekilde arttı.

Ortalama fiyat odalı

odalı için ortalama fiyatları gösteren grafik 2 odalı olan emlakların en uygun olduklarını açıklıyor. Kizilcahamam için 1.796 TL fiyatıyla ortalama fiyattan %34 daha uygun. En düşük ortalama fiyatlı emlakların 1 oda var. Fiyatları ortalamadan % 0 daha uygun. Sonra 1.192 TL fiyatından 2 odalı emlakları var.

metrekare fiyatına göre Kizilcahamam ilçesinde 33 TL / metrekare ortalamasıyla en uygun emlakların fiyatı 32 TL / metrekare ve 1 oda var. En pahalı ortalama fiyatı olan emlakların 2 odalı var. Ortalama fiyattan % 512 daha pahalı fiyatta , bunu 32 TL / metrekare fiyatlı 1 oda olan emlaklar izliyor.

Emlak tipine düşen fiyat

Ortalama kira fiyatlarını gösteren grafikler "Arsa" gayrimenkulu en uygunu olarak gösteriyor. 1.796 TL fiyatı ile Kizilcahamam ilçesindeki ortalama fiyatından % 34 daha uygun. "" en uygun ikinci gayrimenkul türü olarak görünüyor. En uygun gayrimenkul türü "", ondan sonra "Arsa" gelir. 1.192 TL fiyatı ile ortalama fiyatttan % 20 daha uygun.

Ortalama metrekare alan fiyatına göre en pahalı emlak türü 202 TL / metrekare ortalama değeri ile "Arsa". Ortalama 202 TL / metrekare fiyatı ile "Arsa" en pahalı fiyatlı olanıdır ve daha varlıklı şehirlerde bulunuyor.

Grafik verileri
Ortalama fiyat Nisan
Ortalama fiyat metrekare Nisan
Kizilcahamam ilçesindeki emlak sayısı
Ankara ilindeki emlak sayısı
1.796 TL
33 TL
12
151.376
** Sıfır veya boş grafik verileri – güvenilir değerler için yetersiz sayıda bilgilerin olmasından dolayıdır.