kira için Haymana (Ankara) emlak fiyatları

Haymana ilçesinde, Ankara ilindeki kiralık gayrimenkullerin fiyatları. son aylarda ciddi şekilde artmış. Bu ildeki kira fiyatlarında ciddi bir artış var.

4.344,5 TL
Ortalama fiyat son 6 ay
28 TL
Fiyat/metrekare son 6 ay
Ortalama fiyat m2

Son 6 ayda Haymana ilçesindeki metrekare fiyatı ciddi şekilde arttı. Mart ayında metrekare için ortalama fiyat 9 TL . Sonraki ayda metrekare fiyatı 75 TL fiyatına kadar ciddi şekilde arttı. Bu iki aydaki (Mayıs, Haziran) fiyatlar son iki aya göre % 33 ciddi şekilde düştü. Son iki aydaki metrekare için fiyat önceki dört ayın ortalamasına göre % 0 ciddi düştü. Dönemin ilk dört ayını Temmuz ve Ağustos boyunca metrekare için 28 TL fiyatından fiyatıyla kıyaslayarak bu sonuca vardık.

Ortalama fiyat

Son 6 ayda Haymana (ilçe) fiyatları ciddi şekilde arttı. Örnek verdiğimiz Mart ayında ortalama fiyat: 1.216 TL. Nisan ayı boyunca fiyat 12.531 TL rakamına kadar ciddi bir yükseliş gösterdi. Bu (Mayıs, Haziran) 2 ayları boyunca ortalama fiyat önceki 2 aya göre %26 ciddi şekilde düştü. Son iki ayda,ortalama fiyat önceki dört aya göre 4.344,5 TL fiyatından fiyatına kadar % 0 çok düştü.

Grafik verileri
Ortalama fiyat Ağustos
Ortalama fiyat metrekare Ağustos
Haymana ilçesindeki emlak sayısı
Ankara ilindeki emlak sayısı
Bilgi yok
Bilgi yok
26
102.732
** Sıfır veya boş grafik verileri – güvenilir değerler için yetersiz sayıda bilgilerin olmasından dolayıdır.