kira için Haymana (Ankara) emlak fiyatları

Haymana ilçesinde, Ankara ilindeki kiralık gayrimenkullerin fiyatları. son aylarda ciddi şekilde düşmüş. Bu ildeki kira fiyatlarında ciddi bir düşüş var.

3.515,17 TL
Ortalama fiyat son 6 ay
21,5 TL
Fiyat/metrekare son 6 ay
Ortalama fiyat m2

Son 6 ayda Haymana ilçesindeki metrekare fiyatı ciddi şekilde düştü. Ekim ayında metrekare için ortalama fiyat 76 TL . Sonraki ayda metrekare fiyatı 21 TL fiyatına ciddi şekilde düştü. Bu iki aydaki (Aralık, Ocak) fiyatlar son iki aya göre % 12 ciddi şekilde düştü. Son iki aydaki metrekare için fiyat önceki dört ayın ortalamasına göre % 37 ciddi düştü. Dönemin ilk dört ayını Şubat ve Mart boyunca metrekare için 27,25 TL fiyatından 10 TL fiyatıyla kıyaslayarak bu sonuca vardık.

Ortalama fiyat

Son 6 ayda Haymana (ilçe) fiyatları ciddi şekilde düştü. Ekim ayı için ortalama fiyat: 12.544 TL. Kasım ayı içinde fiyat 2.155 TL ‘a kadar ciddi şekilde düştü. Bu (Aralık, Ocak) 2 ayları boyunca ortalama fiyat önceki 2 aya göre %27 ciddi şekilde düştü. Son iki ayda,ortalama fiyat önceki dört aya göre 4.680,25 TL fiyatından 1.185 TL fiyatına kadar % 25 çok düştü.

Ortalama fiyat odalı

odalı için ortalama fiyatları gösteren grafik en pahalı emlağın 1 oda olduğunu açıklıyor. Haymana için 2.422 TL fiyatıyla ortalama fiyattan %99 daha pahalı. odalı rakamlarına dayalı, en pahalı kira fiyatları olan emlakların 1 oda var. Bunlar bahsettiklerimiz ortalamadan % 99daha pahalı fiyatta.

metrekare ortalama fiyatına göre 1 oda olan emlaklar Haymana ilçesindeki ortalama fiyattan (31 TL / metrekare) % PORCENTAJE1! Daha pahalı. odalı / metrekare sayısına göre en pahalı emlakların 1 oda var. Ortalama fiyata göre % 244 daha pahalı.

Emlak tipine düşen fiyat

Ortalama kira fiyatlarını gösteren grafikler "" gayrimenkulu en pahalısı olarak gösteriyor. 1.216 TL fiyatı ile Haymana ilçesindeki ortalama fiyatından % 64 daha pahalı. "Arsa" en pahalı ikinci gayrimenkul türü olarak görünüyor. En pahalı gayrimenkul türü "Arsa", ondan sonra "" geliyor. 1.992 TL fiyatı ile ortalama fiyattan % 99 daha pahalı.

Ortalama metrekare alan fiyatına göre en pahalı emlak türü 31 TL / metrekare ortalama değeri ile "Arsa". Ortalama 31 TL / metrekare fiyatı ile "Arsa" en pahalı fiyatlı olanıdır ve daha varlıklı şehirlerde bulunuyor.

Grafik verileri
Ortalama fiyat Mart
Ortalama fiyat metrekare Mart
Haymana ilçesindeki emlak sayısı
Ankara ilindeki emlak sayısı
1.216 TL
9 TL
40
157.516
** Sıfır veya boş grafik verileri – güvenilir değerler için yetersiz sayıda bilgilerin olmasından dolayıdır.